A mai utolsó bejegyzésem az elmaradt csomózott karkötőim bemutatásáról fog majd szólni. Régebb úgy képzeltem, mindegyikre szánok majd egy külön posztot, de az elmúlt évek alatt nem került erre sor, mindig halogattam, mindig közbejött valami, így végül pár nappal ezelőtt úgy döntöttem, hogy egyetlen posztba gyűjtöm össze őket.
Akkor lássuk is. :)
Az első karkötő a legfiatalabb, azt tavaly novemberben készítettem az egyik barátom szülinapjára. :)
| 2013. november |






